Агромаркет
Головне:
Агромаркет

З аукціонів продали права оренди 10 земельних ділянок сільгоспземель на Львівщині

З аукціонів продали права оренди 10 земельних ділянок сільгоспземель на Львівщині

На земельних аукціонах у Львівській області, які відбулися 26 та 31 серпня, продали право оренди 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів загальною площею 154,2 га.

Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

Ціна продажу права оренди у 2,2 рази перевищила стартову ціну (153,4 тис. грн.) і склала 340,5 тис. грн. на рік. Переможці торгів сплачуватимуть ці кошти до бюджетів місцевих рад.

«Найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку, яка розташована на території Сихівської сільської ради Стрийського району. Ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 54,2% від нормативної грошової оцінки землі. Орендар щорічно сплачуватиме до бюджету сільради 118 тис. грн.», – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За результатами земельного аукціону з переможцями укладаються договори оренди земельних ділянок терміном на сім років.

За словами Андрія Кавецького, від початку року на земельних аукціонах, організованих фахівцями Держгеокадастру Львівщини, було реалізовано право оренди 103 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1882,7 га терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,3 млн грн.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення на Львівщині заплановані на 8 вересня.

Детальніше ознайомитися із запропонованими лотами можна на сайті Держгеокадастру.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали