Агромаркет
Головне:
Агромаркет

З аграрними розписками працюватиме ще один український банк

З аграрними розписками працюватиме ще один український банк

Найближчим часом з аграрними розписками в Україні почне працювати ще один український банк, який має досвід роботи з аграріями, повідомили у Національному прес-клубі «Українська перспектива».

Наразі аграрні розписки видають тільки два банки. Агропросперіс Банк найдовше працює з цим фінансовим інструментом і залишається безперечним лідером у цій справі. За підсумками минулого року він уже надав кредити під 26 аграрних розписок.

З лютого 2017 року до роботи з аграрними розписками долучився OTP Bank. Спеціально для цього він розробив проект «Агро-Фабрика». В його рамках кредити надаються впродовж семи днів.

На думку керівник а проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Олексія Омеляненка, банки активніше долучатимуться до роботи з аграрними розписками, коли цей механізм кредитування вийде за межі нинішніх пілотних регіонів і пошириться на територію всієї України. А також використовуватиметься не лише для кредитування польових культур, як сьогодні, але й у сферах овочівництва, садівництва, виробництва молока та кредитування закупівлі обладнання.

Станом на 14 березня 2017 року в Україні видано 86 аграрних розписок на суму понад 716 млн грн. При цьому 52 із них – це фінансові аграрні розписки.

Довідка               

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) у партнерстві зі Швейцарською конфедерацією.

Наразі аграрні розписки охоплюють вісім областей: Полтавську, Харківську, Черкаську, Вінницьку, Миколаївську, Сумську, Тернопільську та Хмельницьку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!