Агромаркет

З 2020 року міжнародні ветеринарні документи видаватимуть через електронну систему

У 2020 році Держпродспоживслужба планує почати впроваджувати проєкт із видачі міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт через електронну систему.

Це здійснюватиметься у рамках програми Світового банку, повідомила т. в. о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

В електронній системі, зокрема, буде можливість перекладу документів різними мовами.

Також у 2020 році будуть створені електронні кабінети для суб’єктів господарювання, які займаються тваринництвом.

«Ідея полягає в тому, щоб функціонування всіх документів зводилося в одну систему. Це спростить проходження самої процедури видачі документів, – пояснив директор державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Ігор Клименок. – Якщо суб’єкт господарювання зможе самостійно заповнювати інформаційні сторінки, це зменшить час заповнення відповідних граф інспекторами Держпродспоживслужби».

За його словами, будь-який зареєстрований суб’єкт господарювання через особистий кабінет матиме доступ до всіх баз даних. Це дозволить забезпечити прозорість, спростить аналіз роботи та пришвидшить ухвалення рішення, а також забезпечить економію коштів.

У персональному кабінеті акумулюватиметься інформація зі всіх джерел, які є та будуть створені в майбутньому: Єдиного державного реєстру тварин, Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, інспекційної системи і системи ветконтролю.

«Вони об’єднаються в одну інформаційну систему, де суб’єкт господарювання зможе аналізувати дані та готувати запити, – зазначив Ігор Клименок. – Відмови у видачі ветеринарних документів зведуться до нуля. Тому що при формуванні заявки система попереджатиме про необхідні документи, які мають бути в суб’єкта господарювання, щоб отримати дозвільний документ. Тобто, попередню версію дозвільного документу він зможе сформувати в себе в електронному кабінеті сам».

Як повідомлялося, Держпродспоживслужба репрезентувала Єдиний державний реєстр ветеринарних документів – електронну систему видачі ветеринарних документів та надання адміністративних послуг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!