Агромаркет

З 2017 року запрацює проект з наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин

З 2017 року запрацює проект з наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин

З січня 2017 року розпочинає свою роботу проект Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб». Він сприятиме розбудові адміністративних реформ на базі кращої європейської та світової практики.

 

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Метою проекту буде створення законодавчої та управлінської основи для забезпечення належного використання ЗЗР і поліпшення відповідних систем контролю та лабораторій України відповідно до стандартів ЄС.

Одне з основних завдань проекту – підвищення компетенції та потенціалу державних контрольно-токсикологічних лабораторій та відділів аналітики пестицидів і агрохімікатів. У тому числі – поновлення акредитації Одеської прикордонної державної контрольно-токсикологічна лабораторії по міжнародній системі відповідно до вимог ISO/IEC 17025:2009, оскільки лабораторія на даний час акредитована до вимог ISO/IEC 17025:2006.

Довідка

Одеська прикордонна державна контрольно-токсикологічна лабораторія (ОПДКТЛ) перевіряє якість пестицидів, агрохімікатів та мінеральних добрив, що надходять з-за кордону. Також має можливість проводити контроль за якістю сільськогосподарської продукції, харчової продукції, ґрунту, води, пестицидів вітчизняного виробництва, протруєного зерна, аналіз спирту, лікеро-горілчаних виробів, вина та виноматеріалів.  

Лабораторія 10 років працює в Європейській системі якості згідно з вимогами стандарту ДСТУ-ISO/IEC 17025:2006.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!