Агромаркет

Ярославський представить національну програму «Український трактор»

Ярославський представить національну програму «Український трактор»

Українське тракторобудування має розвиватися планомірно і в інтересах держави, тому необхідна національна програма «Український трактор».

Про це заявив власник DCH і інвестор Харківського тракторного заводу (ХТЗ) Олександр Ярославський, передає «Укрінформ».

«6 січня ми запустили ХТЗ і серйозно вивчаємо всі пов’язані з цим питання: ситуацію на ринках збуту всередині країни і за кордоном, господарські зв’язки із суміжниками. І я глибоко переконаний, що відроджувати та розвивати виробництво ми повинні не тільки в інтересах окремого підприємства, але, насамперед, в інтересах всієї України», – заявив він.

Бізнесмен вважає, що один із основних шляхів досягнення конкурентоспроможності українського АПК – максимальне використання внутрішніх ресурсів України.

«Якщо ми можемо робити сучасні надійні та доступні для сільгоспвиробників трактори всередині країни, то навіщо віддавати валюту за кордон?» – сказавОлександр Ярославський.

Для того щоб використовувати кращі практики ведення аграрного бізнесу, необхідно загальне розуміння вектора руху, вважає він.

«Якщо сільгоспмашинобудування та тракторобудування у нас об’єктивно національний економічний пріоритет, то потрібна національна програма «Український трактор». Ми почали над нею працювати ще до запуску ХТЗ. І вже найближчим часом я планую представити її президентові України та звернутися до нього за підтримкою», – повідомив бізнесмен.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!