Агромаркет

Яку інформацію варто перевірити після реєстрації в ДАР

Сільгосптоваровиробник, який зареєструвався в Державному аграрному реєстрі, має перевірити декілька пунктів з наданої ним інформації.

Про це під час пресконференції повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

За його словами, в першу чергу потрібно перевірити дані з Єдиного державного реєстру (ЄДР) й відповідність усім КВЕДам.

Також потрібно перевірити інформацію у розділі «Земельні ділянки».

«В цей розділ автоматично підтягується інформація про всі земельні ділянки з Державного земельного кадастру та Реєстру речових прав, які існують або на праві власності, або в оренді агровиробника. Єдиною причиною, чому ділянки можуть не підтягнутися, є те, що вони не зареєстровані офіційно в Державному реєстрі речових прав та в Державному земельному кадастрі», – пояснив Денис Башлик.

Він констатував, що також потрібно офіційно зареєструвати усіх наявних тварин у відповідному реєстрі. Це згодом допоможе агровиробникам отримувати більшу фінансову підтримку та бути більш привабливими для банків.

Нагадаємо, в Україні запрацював Державний аграрний реєстр. Також ми писали, що в Державному аграрному реєстрі зареєстувалися понад 3 тис. сільгосптоваровиробників.