Як контролювати собівартість виробництва, розкажуть успішні практики на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА»
Якщо раніше сільгосппідприємства прагнули досягти максимальної врожайності культур, то нині в пріоритеті – зберегти рентабельність виробництва за нинішнього дисбалансу вартості ресурсів і цін на зерно. Чи не єдиний вихід у нинішніх умовах – контроль собівартості.
Як найоптимальніше скоротити витрати на технологію і не втратити ані на врожайності, ані на якості зерна, із власного досвіду розкажуть провідні фахівці галузі на Всеукраїнському практичному форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт».
Зокрема, заступник директора з рослинництва ПАП «Агропродсервіс» Олег Чалик має 30-річний досвід роботи в сільському господарстві, в галузі рослинництва. На форумі він розкриє інсайди успішної роботи за різних агро-кліматичих умов, під упливом різних економічних чинників, а нині за його плечиме ще й два роки роботи в умовах повномасштабної війни. Отож фахівець розповість про ефективну оптимізацію технології вирощування зернових культур.
Також знаний в Україні аграрій та науковець Леонід Центило, директор ТОВ «Агрофірма «Колос» поділиться досвідом біологізації землеробства, що в його сільгосппідприємстві стало основою зменшення собівартості виробництва та підвищення якості зерна.
Про свої практичні підходи до керування собівартістю через новітні технології розкаже також Геннадій Гадзовський, директор СТОВ «ВАСЮТИ».
А керівник науково-дослідного відділу «Контінентал Фармерз Груп» Олег Фурманець розповість про вплив сидеральних культур на обіг елементів живлення та собівартість агровиробництва. Усі виступи спікерів супроводжуються цікавими презентаціями з реальними результатами дослідів та екпериментів сільгосппідприємств. Підвищуйте свою ефективність разом із провідними практиками аграрної галузі на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт».