Агромаркет

WNISEF запустив новий фонд для інвестування у перспективні стартапи в Україні та Молдові

WNISEF запустив новий фонд для інвестування у перспективні стартапи в Україні та Молдові

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголосив про відкриття нового фонду U.Ventures, який спеціалізуватиметься на інвестиціях в ІТ-стартапи в Україні та Молдові.

U.Ventures інвестуватиме в компанії, що перебувають на ранніх етапах розвитку – від посівної стадії (seed) до раунду А. При цьому обсяг інвестицій в середньому складатиме $100-500 тис.

U.Ventures підтримуватиме високотехнологічні стартапи, засновані вмотивованими підприємцями з України та Молдови, які вже мають принаймні один успішний продукт, працюють для великих цільових ринків і мають гідних спів інвесторів, уточнили у WNISEF.

Фонд U.Ventures вже інвестував понад $2,3 млн у шість компаній, які є новими лідерами у своїх сегментах й активно виходять на міжнародні ринки.

«Ми заснували U.Ventures для того, щоб допомогти амбітним молодим командам пройти непростий підприємницький шлях від концепції до створення значної цінності для інвесторів, маючи намір стати для них надійними партнерами протягом всього життєвого циклу», – зазначила президент і головний виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон.

Довідка

WNISEF має понад 23роки успішного досвіду інвестування в малі та середні підприємства в Україні та Молдові. За цей період фонд інвестував $168 млн у 118 компаній і зробив можливим залучення $1,5 млрд в компанії України та Молдови.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!