Агромаркет

Волинських молоковиробників оштрафували за заниження заготівельних цін

Волинських молоковиробників оштрафували за заниження заготівельних цін

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТзОВ «Радивилівмолоко», ТзДВ «Рожищенський сирзавод», ПАТ «Дубномолоко», ТзОВ «Шацький молокозавод», ТзОВ «Молочна компанія «Галичина», ТзОВ «Бімол» та ТзОВ «Білогір’я молокопродукт» за антиконкурентні узгоджені дії на ринку заготівлі незбираного коров’ячого молока для промислової переробки від близько 260 тис. громадян, які призвели до усунення конкуренції на ринку. Аналіз ситуації на цьому ринку спростовує наявність об’єктивних причин для вчинення таких дій.

Порушення полягало в одночасному, синхронному за відсутності об’єктивних причин зниженні з 3,2 тис. до 2,8 тис. грн./тонна до одного рівня мінімальних заготівельних цін на незбиране коров’яче молоко для промислової переробки від в період «великого молока» (з 16 травня до 31 липня 2016 року), що призвело до усунення між ними конкуренції.

Штрафні санкції на відповідачів у справі склали 105 тис. грн., які вони сплатили до держбюджету.

Розгляд справи та притягнення до відповідальності молокопереробних підприємств сприяло зростанню заготівельних цін на  незбиране коров’яче молоко від населення в межах Волинської області в серпні-грудні 2016 року, економічний ефект від якого склав 5,8 млн грн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!