Агромаркет

Власність «Дніпровського тепличного комбінату» зосередилася в одних руках

Про це свідчить повідомлення Антимонопольного комітету про надання дозволу ТОВ «Рістон Холдінг» на придбання 24% голосів у вищому органі управління ТОВ «Дніпровський тепличний комбінат». Решта 76% голосів уже належали засновнику «Рістон Холдингу», бізнесмену Вадиму Нестеренку через кіпрську компанію «Рамаззіні Холдінгс Лтд».

За інформацією Opendatabot.ua, станом на 9 грудня цього року 24% голосів у вищому органі управління ТОВ «Дніпровський тепличний комбінат» належали ТОВ «Агрофірма Зоря Інвест». 

«Дніпровський тепличний комбінат» має 6 га скляних теплиць, де вирощує 150 т тепличного огірка на рік.

Довідка: компанія «Рістон Холдінг» має в своєму складі 26 підприємств аграрного, переробного та харчового профілю, де працює 5 тис. працівників. Обробляє близько 67 тис. га на території Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей. 

Має у власності 4 елеватори, борошномельний комбінат, 5 хлібобулочних заводів, сучасний комплекс маслоекстракційного заводу, м’ясні та м’ясо-молочні ферми, картопляне і грибне виробництво, тепличне господарство, потужності для оптово-роздрібної торгівлі сільгосппродукцією та продуктами харчування.

Читайте також: Уманський тепличний комбінат почав пересилати поштою томати, кавуни та кукурудзу