Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Відсьогодні роботу інспекторів Держпродспоживслужби у Києві та області фіксуватиме камера

Відсьогодні роботу інспекторів Держпродспоживслужби у Києві та області фіксуватиме камера

15 березня, у Києві та Київській області стартує пілотний проект з відеофіксації заходів державного контролю та нагляду (перевірок) у сферах повноважень Держпродспоживслужби.

Такі кроки здійснюються в рамках реалізації державної антикорупційної політики в Україні, підкреслив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Відтепер у столиці інспектори Держпродспоживслужби виходитимуть на перевірки зі спеціальними камерами на грудях – аналогічними тим, якими користуються представники Нацполіції.

«Записи зберігатимуться впродовж шести місяців на сервері Головного управління Держпродспоживслужби у Києві. У певних випадках може бути прийняте рішення про оприлюднення записів», – зазначив Олег Рубан.

За його словами, відеопристорої закуповуються за донорські кошти. Для Головного управленні Держпродспоживслужби у Києві буде закуплено 10 таких пристроїв. «Наразі цього достатньо, щоб здійснювати державний контроль у рамках столиці», – уточнив Олег Рубан.

«Відеофіксація дозволить забезпечити чітке документування перевірок, які проводяться інспекторами Держпродспоживслужби. У свою чергу це дозволить зняти спекуляції, які часто виникають навколо роботи інспекторів, та отримати об’єктивні докази щодо дотримання чинного законодавства», – наголосив він.

Результати роботи інспекторів у рамках пілотного проекту будуть проаналізовані та узагальнені. Планується, що до кінця року буде прийнято рішення щодо поширення проекту для всіх територіальних органів Держпродспоживслужби.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!