Агромаркет

Верховний Суд розблокував завершення концесійного конкурсу в порту «Херсон»

Верховний Суд України прийняв постанову про скасування ухвали Шостого апеляційного адміністративного суду м. Києва, якою було заблоковано завершення концесійного конкурсу в Херсонському морському торговельному порту.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Рішення Верховного Суду остаточне і оскарженню не підлягає. Плануємо в найближчі терміни провести переговори з переможцем, щоб укласти концесійні договори портів Херсон та Ольвія в один день. Перемога завжди на боці тих, хто робить свою справу чесно і справедливо», – зазначив очільник відомства.

Він також наголосив, що Міністерство інфраструктури продовжує працювати над іншими проєктами концесій та державного приватного партнерства у всіх інфраструктурних галузях і готове, у разі необхідності, захищати та підтримувати кожного інвестора.

Нагадаємо, 3 лютого 2020 року ухвалою Шостого апеляційного суду м. Києва було призупинено дію наказу Міністерства інфраструктури про затвердження результатів концесійного конкурсу та затвердження переможця концесійного конкурсу у порту Херсона.

Міністерство домоглося перегляду цього рішення. Однак для остаточного знаття обмежень та можливості укладення договору з компанією-переможцем було необхідне рішення Верховного Суду України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!