Агромаркет

Вартість права власності на землю не буде меншою за вартість прав оренди ‒ Кутовий

Вартість права власності на землю не буде меншою за вартість прав оренди ‒ Кутовий

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий запропонував впровадити продаж прав оренди на землю. Про це він розповів в інтерв’ю «Цензор.НЕТ».

«Я не бачу можливості цим парламентом проголосувати прямий продаж землі через популізм депутатів. Сьогодні це не популярно, оскільки популісти в очікуванні наступних виборів обов’язково візьмуть тему продажу землі на озброєння і лякатимуть населення страшилками: вашу землю хочуть забрати за $50. Тому я пропоную впровадити продаж прав оренди на землю», ‒ сказав Кутовий.

За словами міністра, вартість права власності на землю не складатиме суми меншої за вартість прав оренди. «Якщо є обіг прав оренди і він сьогодні коштує $1000 або $2000 за гектар, то вже коню зрозуміло, що право власності дешевше коштувати не буде», ‒ зазначив очільник Мінагрополітики.

Відповідаючи на запитання щодо того, що Міжнародний валютний фонд наполягав саме на продажу землі, Тарас Кутовий повідомив, що особисто спілкувався з МВФ, який погодився на варіант продажу прав оренди. «Я їм пояснив, що краще зробити один метровий крок, ніж замахнутися на триметровий і залишитися без результату», ‒ додав він.

AgroTimes 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!