Агромаркет

Вантажівки сільгоспвиробників не порушують норми великотоннажних перевезень на Львівщині

Вантажівки сільгоспвиробників не порушують норми великотоннажних перевезень на Львівщині

Сільгоспвиробники ‒ найбільш дисципліновані автоперевізники у Львівській області. Вони найсумлінніше дотримуються регламентів і правил перевезення дорогами загального користування, зокрема, виконують зобов’язання Меморандуму про співпрацю в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції у Львівській області.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Так, інспектори управління Укртрансінспекції у Львівській області впродовж одного дня перевірили на ваговому комплексі 60 зерновозів. Жодна з цих машин не перевищила дозволених норм щодо загальної маси. Лише в одному випадку зафіксували перевантаження через нерівномірність розподілу вантажу.

Зазначимо, Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо організації перевезень сільськогосподарської продукції автошляхами загального користування Львівської області укладений між Львівською ОДА та великими сільськогосподарськими підприємствами 1 жовтня 2015 року. Він спрямований на запобігання руйнації автомобільних доріг загального користування, підтримання їх у належному експлуатаційному стані та ефективне використання автотранспорту для перевезення сільськогосппродукції, недопущення втрат вирощеного урожаю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!