Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В Україну не пропустили заражені імпортні томати й салат

В Україну не пропустили заражені імпортні томати й салат

У кількох вантажах свіжих томатів походженням з Туреччини при проведенні фітосанітарного контролю було виявлено карантинний шкідливий організм – південноамериканську томатну міль.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Заражений вантаж загальною вагою понад 61 тонна, який намагалися ввезти через  СФК «Одеський морський торговельний порт» та СФК «Іллічівський рибний порт» (Одеська область), повернуто до країни-експортера.

Крім того, південноамериканську томатну міль було виявлено і у ВМО «Городок» м/п «Західний» (Львівська область) у вантажі свіжих томатів походженням з Іспанії вагою 0,12 тонн. Його буде знищено.

Карантинний, обмежено поширений на території України шкідливий організм – західний квітковий трипс – було виявлено у вантажі свіжого салату-латук Ендіве походженням з Італії при фітосанітарному контролі у логістичному центрі «Арктика» (Київська область).

Заражений вантаж вагою 0,17 тонн затримано, до нього будуть застосовані фітосанітарні заходи відповідно до чинного законоавства.

Також до Туреччини, Іспанії й Італії будуть надіслані нотифікації про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали