Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В Україні стартував проєкт «Стоп Фальсифікат»

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сьогодні, 16 грудня, в Україні розпочав роботу медійний проєкт «Стоп Фальсифікат», який спрямовано на посилення захисту споживачів, проведення досліджень якості молочної продукції та очищення ринку від фальсифікованої продукції.

Про це повідомляє Інформаційно-аналітиний портал АПК України.

Проєкт, зокрема, передбачає виїзд групи незалежних експертів та журналістів телебачення у чотири регіони України для відбору зразків готового харчового продукту в торгових мережах. Його діяльність буде відкритою – усі процеси будуть зафіксовані і транслюватимуться в онлайн режимі.

Зразки відібраної продукції направлять до незалежних акредитованих випробувальних лабораторій для проведення досліджень. Кожен зразок продукції буде знеособлений та закодований комісією.

Результати експертизи будуть передані до Держпродспоживслужби та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та висвітлені на телеканалі 1+1 у програмі «ТСН Тиждень».

У разі виявлення невідповідності інформації щодо складу продукції, зазначеної на маркуванні продукту, Держпродспоживслужбою будуть вжиті заходи в рамках здійснення державного контролю (нагляду).

Як зазначається, цей проект покликаний сприяти очищенню ринку від низькосортної, іноді небезпечної продукції, захистить споживачів від введення в оману з боку недобросовісних виробників харчових продуктів, підтримає та дасть конкурентні та репутаційні переваги добросовісним виробникам харчових продуктів в Україні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!