Агромаркет

В Україні анонсують запуск електронної системи бронювання військовозобов’язаних

В Україні анонсують запуск електронної системи бронювання військовозобов’язаних

Міністерство економіки розробляє механізм онлайн-бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів заступник Міністра економіки Олександр Грибан.

За його словами, наразі є певні складнощі в уніфікації реєстрів щодо бронювання військовозобов’язаних. Зокрема, мова йде про комунікацію між Мінекономіки, Генштабом та з колишніми військоматами.

Тому Мінекономіки працює над розробкою єдиної бази з бронювання військовозобов’язаних, щоб людина могла звернутися до свого територіального підрозділу й її дані відобразилися у цій єдиній базі та їй не потрібно було подавати додаткові документи до інших відомств.

«Наразі процедура бронювання, враховуючи доволі складний обмін данними, становить близько двох тижнів», – уточнив Олександр Грибан.

Система онлайн-бронювання, за його словами, дозволить відфільтровувати некоректно заповнені заявки, що значно скоротить розгляд бронювання.

На його думку, за місяць-півтора онлайн-платформу буде розроблено й узгоджено з відповідними органами.

Нагадаємо, заявки на бронювання військовозобов’язаних з винесеними висновками Мінекономіки України є дійсними. Також ми писали, що Мінагро вчергове змінює довідковий телефон з питань бронювання військовозобов’язаних.