Агромаркет

Мінагро вчергове змінює довідковий телефон з питань бронювання військовозобов’язаних

Міністерство аграрної політики та продовольства України змінило номер телефону для довідок з питань бронювання військовозобов’язаних.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Отримати інформацію щодо бронювання військовозобов’язаних агровиробники зможуть за телефоном гарячої лінії Мінагрополітики 0-800-215-010.

З метою своєчасного проведення комплексу польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення просимо, у разі потреби, пропозиції надсилати до Мінагрополітики на e-mail: [email protected] , зокрема:

– Супровідний лист з обґрунтуванням пропозицій щодо бронювання військовозобов’язаних, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за орієнтовною формою у форматі pdf;

– Пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel;

– Ці ж пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за підписом керівника у форматі pdf.

– Копію договору про виконання підприємством мобілізаційних завдань (замовлень);

– Копію листа обласної військової адміністрації або Київської міської військової адміністрації про підтвердження наявності у підприємства мобілізаційних завдань (замовлень).

Форми за посиланням. 

Подані підприємствами пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних на e-mail: [email protected] розглядатися не будуть.

Нагадаємо, заявки на бронювання військовозобов’язаних з винесеними висновками Мінекономіки України є дійсними.