Агромаркет

В KSG Agro проходять виробничу практику студенти навчальних закладів Дніпропетровщини

В господарствах агрохолдингу KSG Agro проходять виробничу практику 25 студентів навчальних закладів Дніпропетровщини.

Про це повідомила пресслужба із посиланням на директора з персоналу KSG Agro Ірину Паливоду.

В господарствах агрохолдингу KSG Agro проходять виробничу практику 25 студентів навчальних закладів Дніпропетровщини – Комунального закладу освіти (КЗО) «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровської обласної ради та КЗО «Томаківський професійний аграрний ліцей «ДОР». Раніше з цими аграрними закладами були підписані угоди про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти між професійно-технічними навчальними закладами та замовником робітничих кадрів.

Виробнича практика студентів – майбутніх трактористів, слюсарів, спеціалістів з ремонту сільгосптехніки – організована з березня по травень на підприємстві «КСГ Дніпро» в Апостолівському та Новопокровському відділеннях. Для ефективного проходження практики студентами агрохолдингом створено всю необхідну інфраструктуру –  гуртожитки, навчальні класи, лабораторії та ін.

За словами Ірини Паливоди, на виконання меморандумів про співробітництво студентам останніх курсів Дніпровського державного аграрно-економічного університету та Херсонського державного аграрно-економічного університету були презентовані можливості проходження літньої виробничої практики на посадах зоотехніків та ветеринарів. На підприємствах холдингу вже проходять індивідуальну практику студенти-технологи.

В майбутньому найбільш талановитих випускників за результатами практики після отримання дипломів буде працевлаштовано на виробничих потужностях холдингу в Ниві Трудовій (Дніпропетровська область) та Новорайську (Херсонська область).

Нагадаємо, KSG Agro увійшов до п’ятірки кращих агрокомпаній рейтингу «Репутаційні АКТИВісти-2024».