Агромаркет

В ЄС хочуть ввести забов'язуючі заходи відносно обмеження молоковиробництва

В ЄС хочуть ввести забов'язуючі заходи відносно обмеження молоковиробництва

В Європарламенті обговорили питання про скорочення виробництва молока. У дискусії взяв участь комісар Єврокомісії з питань сільського господарства Філ Хоган.

На думку парламентаріїв Євросоюзу, антикризові заходи для молочної галузі повинні, зокрема, включати обмеження в європейському масштабі виробництва молока для зростання цін на ринку.

Крім того, ці заходи, на думку депутатів, повинні передбачати створення більш ефективної системи оперативного реагування на прояви кризи, а також збалансованого ланцюга постачання, який дасть можливість виробникам молока отримувати справедливий дохід.

В ході дебатів було заявлено, що в період зниження цін і збільшення обсягів молочної продукції Євросоюз потребує зобов’язуючих заходів щодо обмеження виробництва молока. Депутати наполягали, що нинішня криза в молочній галузі, спровокований, зокрема, російським ембарго на продовольчі продукти ЄС і зниженням світового попиту, вимагає загальноєвропейського рішення.

Нагадаємо, навесні 2015 року в Євросоюзі були скасовані квоти на виробництво сирого молока. У квітні поточного року стало відомо, що ЄС завершив розробку нових правил щодо скорочення обсягів виробництва молока.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!