Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Узбекистан готовий розвивати з Україною співробітництво в аграрній галузі

Узбекистан готовий розвивати з Україною співробітництво в аграрній галузі

Україна й Узбекистан мають значний потенціал не лише для нарощування взаємної торгівлі, але й створення спільних коопераційних проектів.

На цьому наголосив перший заступник міністра агарної політики та продовольства Максим Мартинюк під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан Алішером Абдулалієвим.

«Зважаючи на спільний інтерес наших країн щодо необхідності більш активного розвитку коопераційних та міжгалузевих зв’язків та враховуючи вже існуючі напрацювання, значна увага приділятиметься співпраці в науково-дослідній сфері сільського господарства», ‒ відзначив перший заступник міністра.

Алішер Абдулалієв підтвердив зацікавленість Узбекистану в поглибленні міжгалузевого співробітництва з Україною.

«Узбекистан надзвичайно зацікавлений у налагодженні двосторонньої співпраці за такими напрямами, як лісове господарство, галузі рибальства, птахівництва та садівництва, і, зокрема, горіхівництва. Наразі очікуємо на відповідні візити експертів та науковців з Узбекистану», ‒ підкреслив Алішер Абдулалієв.

Довідка

Товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та Узбекистаном за п’ять місяців 2017 року склав $11,2 млн. Обсяг українського експорту становив $6,6 млн, імпорту – $4,6 млн.

У цей період Україна експортувала до Узбекистану м’ясо та харчові субпродукти свійської птиці; какао-боби, продукти з нього, шоколад; олію соняшникову; хлібобулочні, кондитерські вироби тощо.

Основу імпорту склали тютюнова сировина та відходи; сигарети; волокно бавовняне;  продукти тваринного походження, не включені до інших угруповань; плоди, горіхи та цедра; овочі, рослини, коренеплоди тощо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!