Агромаркет

УЗ представила нову редакцію порядку визначення плати за вантажоперевезення: бізнес не згоден

Під час зустрічі представників «Укрзалізниці», Європейської бізнес асоціації, Американської торгової палати та Української зернової асоціації було представлено нову редакцію УЗ щодо порядку визначення плати за вантажоперевезення.

Про це повідомив директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

За його словами, УЗ пішла назустріч вантажовідправникам і змістила терміни нарахування плати за перенесення наступної операції з 48 годин до 72 годин. При цьому зазначається, що протягом 1,5 року відбуватиметься зниження цього терміну до 36 годин.

Як повідомив голова ради ГО «Центр розвитку логістики» Валерій Ткачов, більшість побажань вантажовідправників у новій редакції не були враховані.

Ідеться, зокрема, про збільшення терміну безкоштовного користування вагонами для здвоєних операцій, повне скасування плати за перенесення наступної вантажний операції, внесення дзеркальної відповідальності УЗ перед вантажовідправниками за порушення термінів доставки вантажів.

«Окреме питання, що викликало дискусію, – це нова редакція договору УЗ на надання послуг з організації перевезення вантажів. Цей договір має дискримінаційний характер для вантажовідправників. Особисто я виступаю категорично проти даної редакції договору і пропоную вантажовідправникам законним шляхом блокувати його положення», – наголосив Валерій Ткачов.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!