Агромаркет

USAID розпочне у вересні грантовий конкурс для агровиробників Донбасу

USAID розпочне у вересні грантовий конкурс для агровиробників Донбасу

Виробники сільгосппродукції з Донецької та Луганської областей зможуть отримати грант на технічну допомогу від USAID.

Подача заявок розпочнеться з вересня 2017 року, повідомили у Донецькій облдержадміністрації.

«З початку 2017 року впроваджено величезну грантову програму для підтримки невеликих виробників по всій території України, – розповів Владислав Карпенко, експерт з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».  ‒ На сьогодні фінансову допомогу у розмірі 50% покриття витрат виграли вісім компаній».

Одна з них ‒ «Сади Донбасу» ‒ знаходиться на території Донецької області. Після завершення тендерних процедур там встановлять сортувальну лінію й облаштують регульоване газове середовище для зберігання овочів і фруктів.

«З вересня разом із USAID плануємо розпочати для Донецької та Луганської областей окремий грантовий конкурс, – повідомив  Владислав Карпенко. – Ми розуміємо нерівні умови участі і можливості співфінансування цих регіонів порівняно з іншими регіонами України. Тому хочемо зробити окремий конкурс, який допоможе розвинути ланцюжки доданої вартості з переробки та збуту продукції в цих областях».

За словами експерта, кількість переможців залежатиме від вартості кожного проекту і цікавості пропозиції. Перемогу одержать ті, хто покаже, що проект насправді здатен вплинути на вирішення поточної ситуації з налагодженням збуту продукції.

При цьому комісія звертатиме увагу на наявність основи, зазначила керівник напрямку маркетингових досліджень та консалтингу MLS group Надія Кузьмичова. Тобто у компанії вже має бути своє виробництво та детально розроблений проект. За її словами, важлива наявність досвіду.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!