Агромаркет

Уряд знайшов спосіб, як забезпечити аграріїв міндобривами

Уряд знайшов спосіб, як забезпечити аграріїв міндобривами

Питання запуску в роботу хімічних підприємств, які виробляють міндобрива, розглянули на нараді в Кабінеті міністрів. Планується, що виробництво добрив здійснюватиметься на давальницьких умовах шляхом поставки газу ПАТ «Аграрний фонд».

Про це повідомили в Українській аграрній конфедерації (УАК).

Нарада відбулася під головуванням першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва за участі віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона. Також були присутні народні депутати, представники міністерств, відомств, керівники «Аграрного фонду», компанії Ostchem та «Нафтогазу України».

Уряд розгляне можливість того, що добрива, які «Аграрний фонд» отримає від черкаського «Азоту» та «Рівнеазоту», будуть передані сільськогосподарським підприємствам в основному на умовах зустрічної поставки продукції майбутнього врожаю.

«У такий спосіб планується врегулювати проблему заборгованості компанії Ostchem перед сільгосппідприємствами, які здійснили передоплату, але не змогли отримати міндобрива», ‒ повідомив Леонід Козаченко, народний депутат України, президент УАК.

Також планується, що міндобрива будуть поставляти й іншим сільгосппідприємствам, які здійснять передоплату «Аграрному фонду», а також без передоплати з кредитуванням цих підприємств на умовах поставки продукції майбутнього урожаю.

Також розглянута можливість держпідтримки для подальшої роботи черкаського «Азоту» та «Рівнеазоту».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!