Агромаркет

Уряд визначився з переліком банків, що братимуть участь у програмі держпідтримки аграріїв

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства спільно з банками підписали Меморандум, який передбачає об’єднання зусиль у створенні сприятливих умов у фінансово-кредитному забезпеченні сільгосптоваровиробників.

Про це повідомили у відомстві.

Як зазначається, Меморандум передбачає співпрацю у реалізації окремих напрямів фінансової підтримки за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», а саме:

  • державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • фінансова підтримка розвитку фермерських господарств;
  • часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;
  • фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

«Використання коштів за вищевказаними напрямами державної фінансової підтримки здійснюється відповідно до Порядків використання коштів, затверджених постановами КМУ, якими передбачається спрямування бюджетних коштів через уповноважені банки», – йдеться в повідомленні.

Уповноважені банки відібрані відповідно до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231.

Перелік уповноважених банків, які підписали Меморандум з Мінекономіки з питань реалізації державної підтримки сільгосптоваровиробників, можна переглянути за посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!