Агромаркет

Уряд схвалив стратегію імплементації санітарних та фітосанітарних заходів відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС

Кабінет Міністрів схвалив проект рішення стосовно Всеохоплюючої стратегії імплементації санітарних та фітосанітарних заходів, що встановлено Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом з одного боку і Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами – з іншого.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Кабміну.

Документ розроблено на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка передбачає, що Україна має наблизити своє законодавство про санітарні та фітосанітарні заходи до європейського законодавства.

За інформацією Держпродспоживслужби, ухвалений документ дає змогу виконати внутрішньодержавні процедури, необхідні для набуття чинності зазначеного проекту рішення, яким визначено єдиний перелік актів права ЄС, до яких Україна має наблизити своє законодавство у сфері СФЗ.

Прийняттям розпорядження українська сторона завершила свої внутрішньодержавні процедури щодо погодження проекту рішення. Аналогічний процес наразі триває на рівні ЄС.

Євросоюз уже поінформував українську сторону щодо завершення процедури погодження відповідного проекту рішення в Єврокомісії. Тепер документ має пройти схвалення Радою Європи. Наразі він перебуває на етапі погодження з державами-членами ЄС.

Після завершення всіх зазначених процедур на черговому засіданні Підкомітету з управління санітарними та фітосанітарними заходами це рішення буде схвалено остаточно.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!