Агромаркет

Уряд пропонує трирічні податкові пільги під час імпорту обладнання

Уряд пропонує трирічні податкові пільги під час імпорту обладнання

Кабінет Міністрів України виступає за трирічні податкові пільги під час імпорту обладнання, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Зараз думаємо над тим, щоб навіть у бюджеті 2017 року створити в законодавстві пільги з ПДВ на ввезене обладнання. Ми хочемо цю пільгу зробити – 36 місяців реструктуризації платежу. Подумаємо, для яких секторів», – сказав він під час зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу у рамках Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів».

За його словами, уряд націлений на системну підтримку національного виробника: під час державних закупівель враховуватиметься не лише ціна, а й локалізація виробництва.

«Для нашого уряду надзвичайно важливим завданням є відновити українську промисловість»,  – наголосив прем’єр.

«Я розумію, на сьогодні проблема з правоохоронною системою, з контролюючими органами, з митницею. Я у них на підтанцівці не буду. Вони або будуть змушені припинити кошмарити бізнес, або я оголошу їм публічну війну», – заявив глава уряду, додавши, що така «війна» вже фактично триває.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!