Агромаркет

«Укрзалізниця» почала закупівлю вантажних напіввагонів за кошт ЄБРР

«Укрзалізниця» почала закуповувати вантажні напіввагони за кредитні кошти ЄБРР. Закупівля буде здійснюватися за умовами тендеру відповідно до принципів і правил ЄБРР із застосуванням електронного порталу закупівель.

Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій».

Загалом передбачається закупити приблизно 4,5 тис. вантажних напіввагонів загального призначення (з люками) в три етапи: у 2019 році на першому етапі – 1 тис. вагонів (4 лоти), у 2020-му на другому етапі 1,5 тис. вагонів (5 лотів) і на третьому етапі – 2 тис. вагонів (6 лотів).

70% від контрактної ціни (без ПДВ) фінансуються за рахунок коштів позики ЄБРР, а 30% – за контрактом профінансує УЗ.

Потенційні учасники, які зареєструються в ECEPP і проявлять зацікавленість в угоді, зможуть отримати роз’яснення і додаткову інформацію від «Укрзалізниці» через ECEPP.

Двостадійна тендерна процедура передбачає, що тендер на першому етапі буде складатися тільки з технічної пропозиції без зазначення будь-яких цін, а на другому етапі будуть подаватися комерційні пропозиції.

Найближчим часом планується зустріч з учасниками ринку з метою роз’яснення порядку проведення тендеру і особливостей тендерної процедури.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!