Агромаркет

«Укрзалізниця» почала приймати перші електронні заявки на графікові перевезення вантажів на грудень 2019 року

Укрзалізниця запропонувала клієнтам подавати електронні заявки на організацію перевезень вантажів за узгодженими графіками руху маршрутних поїздів в АС «Клієнт».

Про це повідомив директор департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Андрій Мірошніков, інформує сайт УЗ.

За його словами, перші електронні заявки вантажовласники можуть подавати на узгодження графіків руху маршрутних поїздів на грудень 2019 року. За кожним замовленням «Укрзалізниця» надаватиме клієнтам зворотній зв’язок.

Він також повідомив, що при організації перевезень зернових вантажів пріоритет надаватиметься графіковим маршрутам, кількість яких щомісяця зростає.

Так, у жовтні за узгодженими графіками руху  перевезено  293 маршрути зернових, а на листопад заявлено майже 750. Однак наразі залізнична та портова інфраструктура дозволяють перевозити в середньому близько 450 маршрутних поїздів із зерновозів АТ «Укрзалізниця» щомісяця.

«Завдяки організації перевезень зернових вантажів маршрутними поїздами за узгодженими графіками руху з чіткою датою відправлення та прибуття, прогнозованим терміном перевезення  вдалося удвічі прискорити обіг зерновоза – до 5-6 діб», – зауважив Андрій Мірошніков.

Крім того, за його словами, за відмову клієнтів від раніше заявленого маршрутного відправлення буде запроваджено штрафи. Такі запобіжні заходи необхідні, аби уникнути перепродажу послуги та замовлень, які перевищують можливості вантажовідправників.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!