Агромаркет

«Укрзалізниця» обіцяє піти на поступки аграріям у питаннях вантажоперевезень

Сьогодні «Укрзалізниця» та представники профільних аграрних асоціацій обговорили питання підвищення тарифів на користування вантажними вагонами та порядок тарифікації вантажних перевезень.

«Представники УЗ вислухали та занотували зауваження і пропозиції аграріїв і протягом тижня мають озвучити своє бачення тарифікації вантажоперевезень», – розповів AgroTimes в. о. виконавчого директора Української зернової асоціації Сергій Іващенко.

Перевізник, зокрема, обіцяє збільшити кількість безкоштовних годин на завантаження вагонів із 6 до 12. Крім того, для маршрутних відправок буде використовуватися понижуючий коефіцієнт, який збереже мотивацію до нарощення маршрутних відправлень, написав на своїй Фейсбук-сторінці директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев.

За словами Сергія Іващенка, збільшення кількості безкоштовних годин до 12 проблему не вирішує, адже 85% завантажень відбуваються протягом двох діб. Якщо ж не вкластися у цей час, то плата нараховується і за перші 12 годин. А за цей час можна завантажити лише кілька вагонів.

Нагадаємо, УЗА написала лист-звернення до УЗ та профільних відомств з проханням не змінювати з 1 серпня методику визначення плати за користування вагонами УЗ.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!