Агромаркет

«Укрветсанзавод» отримав нового керівника

«Укрветсанзавод» отримав нового керівника

Виконуючим обов’язки генерального директора ДП «Укрветсанзавод» призначено Віктора Підгорного. Відповідний наказ підписав голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Володимира Чечета, який до цього був в.о. гендиректора «Укрветсанзаводу» звільнено з посади, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Володимир Лапа наголосив, що останнім часом «Укрветсанзавод» нажив недоброї слави як щодо утилізації та переробки відходів тваринного походження, так і щодо накопичення мільйонних боргів. Тому перед новим керівництвом стоїть завдання щодо фінансового, економічного та кадрового оздоровлення підприємства.

«Держпродспоживслужба принципово налаштована на те, щоб максимально швидко вирішити ті проблеми, які пов’язані з «Укрветсанзаводом», та налагодити ефективну роботу заводу та його філій», – підкреслив Володимир Лапа.

За словами Віктора Підгорного, серед першочергових завдань – оптимізація роботи державного підприємства, надання більших прав філіям, напрацювання довгострокової програми розвитку та бізнес-плану підприємства.

«На даний момент нормотворча робота на підприємстві взагалі відсутня. Підприємство не представлене у жодній програмі, ні в Кіотському протоколі, ні в охороні навколишнього середовища, навіть у програмі протиепізоотичних заходів», – зазначив він.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!