Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Укрветсанзавод» отримав нового керівника

Поділитись:
«Укрветсанзавод» отримав нового керівника

Виконуючим обов’язки генерального директора ДП «Укрветсанзавод» призначено Віктора Підгорного. Відповідний наказ підписав голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Володимира Чечета, який до цього був в.о. гендиректора «Укрветсанзаводу» звільнено з посади, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Володимир Лапа наголосив, що останнім часом «Укрветсанзавод» нажив недоброї слави як щодо утилізації та переробки відходів тваринного походження, так і щодо накопичення мільйонних боргів. Тому перед новим керівництвом стоїть завдання щодо фінансового, економічного та кадрового оздоровлення підприємства.

«Держпродспоживслужба принципово налаштована на те, щоб максимально швидко вирішити ті проблеми, які пов’язані з «Укрветсанзаводом», та налагодити ефективну роботу заводу та його філій», – підкреслив Володимир Лапа.

За словами Віктора Підгорного, серед першочергових завдань – оптимізація роботи державного підприємства, надання більших прав філіям, напрацювання довгострокової програми розвитку та бізнес-плану підприємства.

«На даний момент нормотворча робота на підприємстві взагалі відсутня. Підприємство не представлене у жодній програмі, ні в Кіотському протоколі, ні в охороні навколишнього середовища, навіть у програмі протиепізоотичних заходів», – зазначив він.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!