Агромаркет

«Укрсадпром» заявляє про нецільове використання бюджетних коштів держпідтримки садівництва

«Укрсадпром» заявляє про нецільове використання бюджетних коштів держпідтримки садівництва

Асоціація «Укрсадпром» звернулася до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з заявою про нецільове використання окремими посадовими особами органів Державної казначейської служби України бюджетних коштів державної підтримки садівництва.

Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в асоціації, станом на 1 квітня 2016 року заборгованість за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» склала 255,486 млн грн.

Затримки з перерахуванням Мінагрополітики коштів виробникам виноградарської, садівничої і хмелярської продукції почалися з 2011 року. Так, відповідно до наказу Мінагрополітики № 772 від 27 грудня 2013 року, був направлений розподіл бюджетних асигнувань за бюджетною програмою 2801350, проте органи Держказначейства на рахунки суб’єктів господарювання кошти не перерахували, в результаті чого виникла кредиторська заборгованість.

«Таким чином, Держказначейство, всупереч функціональним обов’язкам, покладеним на цю установу, навмисне не доводить деякі асигнування до своїх територіальних підрозділів, чим унеможливлює оформлення кредиторської заборгованості підприємствами галузі», ‒ відзначають в асоціації.

«Укрсадпром» заявляє, що такі факти невиконання органами державної влади покладених на них повноважень призвели до порушення законних прав та інтересів суб’єктів господарювання в сфері садівництва, ягідництва і розсадництва, погіршення їхнього економічного становища.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!