Агромаркет

Українські садівники представлять свою продукцію на міжнародній виставці Asia Fruit Logistica

Українські садівники представлять свою продукцію на міжнародній виставці Asia Fruit Logistica

27 вітчизняних компаній, що виробляють плодово-ягідну продукцію, будуть представлені на стенді України на найбільшій галузевій виставці Азіатсько-Тихоокеанського регіону – Asia Fruit Logistica 2017, яка відбудеться 6-8 вересня в Гонконзі.

Про це повідомили в асоціації «Укрсадпром».

На стенді експонуватимуться майже 40 сортів яблук, черешні, суниці, малини, смородини та лохини, а також сушені та заморожені ягоди українського виробництва.

Організаційними партнерами стенду України на міжнародній виставці Asia Fruit Logistica 2017 виступили Western NIS Enterprise Fund та Проект «Підтримка аграрного та сільського розвитку» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Три роки тому українські садівники втратили основний ринок збуту своєї продукці, –  зауважив Дмитро Крошка, голова асоціації «Укрсадпром», яка виступила організатором створення стенду України на Asia Fruit Logistica. – Це суттєво послабило позиції галузі, проте вже сьогодні ми бачимо готовність українських компаній до впровадження потрібних для освоєння нових ринків збуту сучасних технологій виробництва плодово-ягідної продукції».

«Стенд України на виставці Asia Fruit Logistica 2017 є хорошим прикладом того, як малі та середні підприємства можуть об’єднуватися для більш ефективного вирішення завдань з пошуку ділових партнерів за кордоном та виходу на нові ринки», – зазначила Ярослава Джонсон, президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Фермерам та агропідприємствам слід керуватися ринковою, а не виробничою логікою, переконана Ксенія Сидоркіна, заступник директора Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». «Ми вважаємо, що аграріям необхідні кращі світові практики виробництва та маркетингу», – зауважила вона.

Довідка

Міжнародна виставка Asia Fruit Logistica є єдиною щорічною міжнародною торговельною виставкою в Азії в секторі фруктів та овочів, що сфокусована на виробництві свіжої продукції, а також на продуктах з неї.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!