Агромаркет

Українські компанії вивчають ринок Південної Кореї

Українські компанії вивчають ринок Південної Кореї

Сучасна економічна ситуація в Україні підштовхує аграріїв «розширювати горизонти». Все більше і більше виробників сільськогосподарської продукції задумуються про розвиток експорту.

Про це повідомила прес-служба Асоціації свинарів України.

Так, з метою презентувати Україну на міжнародному ринку, 10-13 травня поточного року представники Ради з питань експорту продовольства відвідали Seoul Food&Hotel 2016. Це одна з наймасштабніших продовольчих виставок азійського регіону, проводиться у Сеулі, Південна Корея.

Під час заходу вітчизняні експерти знайомилися з особливостями південнокорейського ринку, налагоджували нові зв’язки та обмінювалися контактами з потенційними партнерами. А також, «відкривали» колегам з Південної Кореї українські компанії молочного та м’ясного секторів і виробників «кондитерки», які готові до співпраці. Так, участь у виставці «заочно» взяла низка компаній: ТОВ «Терра Фуд», ГК ПАТ «Миронівський Хлібопродукт», ТзОВ «Єврокомерс», ТОВ «Малбі Фудс» та інші.

Корейський ринок особливо цікавий для м’ясної галузі, оскільки тамтешні споживачі дуже полюбляють м’ясопродукти (вулична їжа, сосиски, ковбаси, традиційні страви). Найпопулярніший вид м’яса — свинина. Її споживають майже 40 кг на особу в рік (усього — 70 кг).

Окрім Азійського регіону, в плані експорту Україні цікавий і африканський напрямок.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!