Агромаркет

Українці привезли свої бізнес-проекти в Нідерланди для пошуку інвесторів

Українці привезли свої бізнес-проекти в Нідерланди для пошуку інвесторів

Представники Волинської, Львівської, Київської, Полтавської та Херсонської областей ‒ учасники програми європейського партнерства MATRA  «Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій  (BELIEVE) на чолі з керівником проекту програми європейського партнерства Ольгою Жовтоног ‒ відвідали Нідерланди.

Українці презентували 12 пілотних бізнес-проектів розвитку сільських територій під час  зустрічі з представниками компаній, діяльність яких пов’язана з сільським господарством, управлінням водними та земельними ресурсами, біоенергетикою, кооперативами. Про це повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації.

Зокрема, Михайло Стецюк, голова Горохівської громадської платформи (Волинська область) представив у Нідерландах бізнес-проект «Розвиток кооперативного руху – запорука розвитку сільських територій та доходу сільських мешканців».

Ще один проект з Волині ‒ від Бужанівської сільської ради ‒ «Комплексне використання водних та земельних ресурсів для інноваційного розвитку біоенергетики, сільського господарства та аквакультури» презентувала голландцям Людмила Петриканин, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Учасники заходу обговорили проекти, уточнили їх особливості та можливості реалізації та намітили план подальших дій.

Проектні пропозиції будуть розміщені на веб-сайті Державного агентства підприємців Нідерландів для пошуку інвесторів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!