Агромаркет

Україна зможе експортувати м'ясо до Катару

Україна зможе експортувати м'ясо до Катару

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та екологічного здоров’я Держави Катар повідомила, що ветеринарні сертифікати для експорту м’яса та м’ясних продуктів (зокрема, м’яса птиці та яловичини), молока та молочних продуктів, столових яєць та яєчних продуктів, риби та рибопродуктів з України до Держави Катар відповідають усім вимогам катарських регулюючих органів.

Про це повідомили в Асоціації тваринників України з посиланням на погодження, яке  надійшло від Посольства Держави Катар до Міністерства закордонних справ України у відповідь на ноту МЗС України від 23 лютого 2018 року щодо погодження вищезазначених ветеринарних сертифікатів для експорту тваринницької продукції.

Таким чином, в українських виробників з’явився ще один потенційний імпортер для реалізації продукції тваринництва.

Катар є потужним імпортером продуктів харчування. «Незважаючи на те, що кількість населення цієї держави не досить велика (1,9 млн осіб за даними 2011 року), вона швидко зростає за рахунок іммігрантів, зайнятих на нафтопромислах, – зазначила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар. – У Катарі практично відсутнє виробництво власної сільськогосподарської продукції, оскільки територія цієї країни пустельна».

Вона вважає цю країну перспективним ринком, особливо для експорту яловичини, оскільки переважна більшість населення там сповідує іслам.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!