Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна збільшила імпорт ВРХ з Європи

Поділитись:
Україна збільшила імпорт ВРХ з Європи

 

Україна за перші 10 місяців 2016-го в порівнянні з аналогічним періодом 2015-го збільшила експорт аграрної продукції на 2,1% — до 11,8 млрд дол. й імпорту на 11% — до 3,1 млрд. дол. — повідомляє «Український клуб аграрного бізнесу» з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

Загальний імпорт Україною м’яса скоротився на 21,4%, в основному через скорочення імпорту сала на 27%. Імпорт молочної продукції зріс на 23,2% через збільшення закупівель сиру на 23,4%.

Імпорт овочів в Україну зріс на 43,6%. Як пояснюють в УКАБ, причиною цього є зростання імпорту помідорів на 68,3%.

Разом із тим за звітний період також спостерігається зростання експорту аграрної продукції у країни Європейського Союзу — на 2,1% — до 11,8 млрд дол., й імпорту — на 11% — до 3,1 млрд дол.

Зокрема, імпорт м’яса з ЄС зріс за категоріями: ВРХ у живій вазі — у 3,4 раза, морожене м’ясо ВРХ — на 44%. Імпорт свинини впав на 52%. Як зазначають в асоціації, 86% свинини Україна імпортує саме з європейських країн.

По молочній продукції спостерігається зростання загального імпорту з категорії «Молоко та вершки, незгущені та згущені», в той час як обсяги імпорту цільномолочної продукції майже не змінилися.

Проти показників 2015 року зріс зріс імпорт овочів. Однак частка країн ЄС у загальній структурі імпорту впала.

За матеріалами The DairyNews

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!