Агромаркет

Україна зацікавлена поставляти до Швеції свою органічну продукцію

Україна зацікавлена поставляти до Швеції свою органічну продукцію

Швеція є для України цікавим партнером як у галузі аграрної торгівлі, так і в здійсненні спільних проектів. Співпраця може бути в таких секторах, як розвиток сільських територій, підтримка експорту, в тому числі перероблених продуктів харчування.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева після зустрічі з послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом, інформує прес-служба Мінагрополітики.

За словами Ольги Трофімцевої, проекти шведської агенції SIDA сьогодні вже успішно підтримують деякі важливі напрямки агросектору України (наприклад, овочівництво в південних областях).

На думку заступника міністра, Швеція є перспективним ринком для української органічної продукції, зважаючи на обсяги органічного ринку країни. Саме в таких нішах, включаючи організацію спільного виробництва та переробки, можна буде розвивати двосторонні відносини в найближчому майбутньому.

Мартін Хаґстрьом та Ольга Трофімцева також домовились про спільну підготовку Шведсько-українського бізнес-форуму цієї весни.

Довідка

Товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та Швецією за 10 місяців 2016 року склав $17,07 млн.

Експорт склав $1,5 млн. Головні експортні товари ¬– олія ($0,56 млн), плоди, горіхи та цедра ($0,25 млн), насіння олійних культур ($0,25 млн).

Імпорт склав $15,6 млн. Серед головних товарів імпорту – маргарин ($9,8 млн), олія ($2,05 млн), желатин, пептони, декстрини ($1,2 млн), інші харчові продукти ($0,9 млн).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!