Агромаркет

Україна поглиблює співпрацю з США у сферах продовольчої безпеки та сертифікації

Україна поглиблює співпрацю з США у сферах продовольчої безпеки та сертифікації

Завдяки поглибленню співпраці України та Офісу торговельного представника США українські фермери матимуть можливість отримати прямий доступ до найбільшого ринку світу. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі із заступником Торговельного представника США Елізабет Хефнер та представниками посольства США в Україні.

«Для нас важлива співпраця з Офісом торговельного представника США як на двосторонньому рівні, так і в рамках СОТ, зокрема, у питаннях зменшення технічних бар’єрів у торгівлі сільськогосподарською продукцією, санітарних та фітосанітарних заходів та сертифікації продукції», – зазначив Тарас Кутовий.

Зі свого боку Елізабет Хефнер відзначила успіх України у розвитку сільського господарства.

Вона переконана, що озвучені плани в реформуванні галузі є важливим підґрунтям для покращення бізнес-середовища в АПК та сприятимуть залученню інвестицій у переробну галузь та у виробництво продукції з більшою доданою вартістю.

Довідка

Товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та США у 2015 році склав $186 млн. Усі торговельні відносини між Україною та США здійснюються відповідно до Угоди СОТ про застосування санітарних та фітосанітарних заходів, міжнародних стандартів, інструкцій та забезпечують належний рівень захисту здоров’я та життя людей, тварин та рослин.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!