Агромаркет

Україна й ОАЕ співпрацюватимуть, аби полегшити сертифікацію халяльної продукції

Поділитись:
Україна й ОАЕ співпрацюватимуть, аби полегшити сертифікацію халяльної продукції

Україна може бути одним із важливих постачальників аграрної продукції до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева після зустрічі з міністром зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ Тані Ахмедом Аль Зеюді, повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Сторони домовилися про можливість організації бізнес-місії для представників зацікавлених компаній з ОАЕ для встановлення прямих контактів з потенційними українськими партнерами, експортерами та ознайомлення з інвестиційними можливостями в аграрному секторі.

Ольга Трофімцева також повідомила про зацікавленість колег з ОАЕ в опрацюванні меморандуму про взаєморозуміння або рамкової угоди про співпрацю між міністерствами обох країн, у тому числі щоб полегшити вирішити питання сертифікації халяльної продукції.

Довідка

Двостороння торгівля між Україною й ОАЕ в 2016 році склала $133,6 млн. Експорт української агарної продукції склав $123 млн. Експортувалися олія – $66,6 млн, яйця – $20,5 млн, зернові злаки – $12,3 млн, м’ясо та субпродукти – $6,5 млн. Імпорт склав $10,6 млн. Основні продукти імпорту – кава, чай, мате – $9,5 млн, тютюн – $0,7 млн.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями