Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна й надалі нарощуватиме експорт агропродукції до Туреччини

Україна й надалі нарощуватиме експорт агропродукції до Туреччини

Для реалізації експортного потенціалу та розширення торговельних відносин між Україною та Туреччиною Мінагрополітики проводить переговори щодо полегшення доступу до ринку сільгосппродукції Туреччини в рамках укладання угоди про вільну торгівлю між урядами обох країн.

Пріоритетними товарами для нарощування на експорт до Туреччини є м’ясо, молочна продукція, яйця, окремі овочі та фрукти, зернові, борошно та крупи, м’ясні та томатні консерви, кондитерська продукція, соки, морозиво, вина тощо.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Туреччина входить до ТОП-10 країн, з якими Україна має найбільший товарообіг: посідає восьме місце за експортом та третє за імпортом», ‒ підкреслив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий під час зустрічі з міністром сільського господарства, продовольства і тваринництва Туреччини Фаруком Челіком.

За результатами 2016 року двосторонній товарообіг склав $942,5 млн. Експорт української сільськогосподарської продукції склав $608, 7 млн, імпорт – $333,8 млн. Переважно Україна постачала до Туреччини олію, насіння олійних культур, мед, цукор, соєві боби та волоські горіхи.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!