Агромаркет

Україна й Аргентина розвиватимуть кооперацію в аграрній сфері

Україна й Аргентина розвиватимуть кооперацію в аграрній сфері

Українська сторона зацікавлена у співпраці з Аргентиною за такими напрямками, як управління водними ресурсами та розвиток систем зрошення, в яких Аргентина має значний досвід та досягнення.

Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої та Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо, повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Посол запевнив, що аргентинська сторона має намір активізувати співпрацю з українськими представниками у сферах тваринництва, виноградарства та виноробства, у створенні спільного логістичного центру, а також кооперацію в агросекторі та науково-технологічну співпрацю.

За словами Ольги Трофімцевої, наразі товарообіг сільськогосподарської продукції між нашими країнами є доволі низьким. Основна частина з нього – це імпорт аргентинської продукції до України. Вона вважає, що варто активніше освоювати аргентинський ринок та шукати ніші, в яких ми можемо бути конкурентними.

«Цікавим напрямком для нашої співпраці та спільних проектів може стати розвиток сільськогосподарської техніки та обладнання в Україні, – підкреслила вона. – Аргентина хоче експортувати техніку чи окремі компоненти до України. Ми хочемо розвивати внутрішнє виробництво, тому вбачаємо великі можливості для кооперації в цьому напрямку, в тому числі для експорту до третіх країн».

Довідка

Товарообіг між Україною й Аргентиною в 2016 році збільшився на $26,2 млн порівняно з 2015 роком і становив $53,9 млн. Імпорт склав $53,85 млн. Експорт до Аргентини майже відсутній. Основні продукти імпорту: риба, ракоподібні, молюски, плоди, горіхи та цедра, насіння олійних культур, тютюн та вироби з нього.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!