Агромаркет

Україна хоче експортувати більше аграрної продукції до Індії

Україна хоче експортувати більше аграрної продукції до Індії

Україна зацікавлена у розширенні експорту української продукції харчової промисловості до Індії. Наразі Мінагрополітики опрацьовує можливі шляхи спрощення доступу продукції АПК на ринок Індії.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з міністром сільського господарства та добробуту фермерів Республіки Індія Радха Мохан Сінгхом, яка відбулася у рамках виставки «Зелений тиждень» (Grüne Woche) у Берліні, інформує прес-служба Мінагрополітики.

«Ми зацікавлені у найскорішому узгодженні та підписанні міжвідомчої угоди про співробітництво в галузі сільського господарства та харчової промисловості між нашими країнами», ‒ розповів Тарас Кутовий.

Він зазначив, що важливий інтерес для України та Індії може становити спільна діяльність у тваринництві та рослинництві.

«У рослинництві цікавими для нас є співпраця у сфері вирощування зернових і бобових, обмін досвідом у виробництві насіння за сучасними технологіями, тема з впровадження різних видів зрошення та дослідження щодо ефективності використання різних мінеральних добрив», ‒ повідомив міністр.

Для діяльності у тваринництві, за його словами,  важливими питаннями є обмін генетичними матеріалами, співпраця з питань біотехнологій, створення спільних підприємств з виробництва продукції тваринництва.

Всі ці напрями визначені у проекті міжвідомчої угоди про співробітництво в галузі сільського господарства та харчової промисловості між аграрними міністерствами обох країн.

Довідка

За 11 місяців 2016 року Індія посіла перше місце серед країн світу, до яких експортувалася українська аграрна продукція (частка в експорті 9,4%). Головною продукцією експорту є соняшникова олія. Для України відкривається можливість налагодити експорт пшениці та кукурудзи на індійський ринок.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!