Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна, Болгарія, Молдова та Румунія координуватимуть зусилля у боротьбі з АЧС

Україна, Болгарія, Молдова та Румунія  координуватимуть зусилля у боротьбі з АЧС

Україна, Болгарія, Молдова та Румунія поглиблять координацію зусиль та обмін досвідом у питаннях забезпечення благополучної епізоотичної ситуації, зокрема, в контексті боротьби з африканською чумою свиней (АЧС) та сказом, у країнах Східної Європи.

Про це йшлося під час регіональної зустрічі з обговорення епізоотичної ситуації, що склалася внаслідок поширення АЧС, сказу та аналізу ризиків у східноєвропейському регіоні, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Регіональна зустріч відбулася у Кишиневі (Молдова) за участю делегації Держпродспоживслужбі на чолі з головою Володимиром Лапою, керівників ветеринарних служб Болгарії, Молдови та Румунії.

Володимир Лапа поінформував учасників зустрічі про поточну епізоотичну ситуацію, що склалася в Україні, про профілактичну роботу в країні, а також представив інформацію про заходи з оперативної ліквідації спалахів АЧС.

Крім того, голова Держпродспоживслужби надав інформацію про стан реалізації спільних проектів з профілактики та боротьби зі сказом у дикій природі.

Сторони також узгодили позиції щодо здійснення прикордонного контролю у рамках забезпечення епізоотичного благополуччя в регіоні.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!