Агромаркет

Угорщина виділить гранти на підтримку сільськогосподарського малого і середнього бізнесу Закарпаття

Угорщина виділить гранти на підтримку сільськогосподарського малого і середнього бізнесу Закарпаття

Незабаром на Закарпатті стартує програма фінансової підтримки економіки краю. Угоду про співпрацю підписали Левенте Мадяр, державний секретар з питань економічної дипломатії Міністерства зовнішньої торгівлі та закордонних справ Угорщини, та Василь Брензович, голова Товариства угорської культури Закарпаття. Про це повідомляє Закарпатська філія НТКУ Тиса-1.

Претендувати на грантові кошти зможуть представники малого і середнього бізнесу. Фонд грантових програм складає 2 млрд форинтів.

«Працівники сільськогосподарського сектора мають першочергове право на участь у конкурсі для закупівлі обладнання», ‒  зазначив Оскар Балог, секретар Товариства угорської культури Закарпаття.

За його словами, пріоритетними є гранти на отримання техніки, обладнання та машин.

«Протягом наступних двох років Закарпаттю виділять майже 1 млрд євро на розвиток економіки, ‒ повідоми Левенте Мадяр. ‒ З них третина ‒ це безповоротна фінансова допомога, а інша частина ‒ кредитний фонд. Я впевнений, якщо протягом двох років буде видно позитивний результат, то уряд Угорщини продовжить цей термін ще на три роки. Наша мета ‒ дати можливість закарпатцям у складних економічних умовах працювати на своїй землі , а також сприяти підприємцям краю у розвитку бізнесу та промисловості на тривалий термін».

Із середини літа підприємці зможуть брати учать у конкурсі. Для реалізації програми на Закарпатті створено спеціальний фонд.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!