Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Угода про ЗВТ з Ізраїлем міститиме низку винятків щодо сільгосппродукції, ‒ Микольська

Угода про ЗВТ з Ізраїлем міститиме низку винятків щодо сільгосппродукції, ‒ Микольська

Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Ізраїлем може містити низку винятків щодо деяких груп сільгосппродукції, повідомила торговий представник України ‒ заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

«Ізраїльська сторона не пропонувала виключати аграрну продукцію з угоди про зону вільної торгівлі. Для України, в експорті якої аграрна продукція становить 40%, будь-які угоди повинні і будуть враховувати інтереси виробників і експортерів такого важливого сектора економіки нашої країни, ‒ зазначила вона. ‒ Йдеться про те, що в нашій угоді стосовно сільгосптоварів будуть певні винятки з обох сторін».

За словами Наталії Микольської, в процесі перемовин також обговорюються варіанти введення тарифних квот на певні групи сільгосппродукції, як це передбачено угодами про ЗВТ з Канадою та ЄС, а також можливість встановлення перехідних періодів із можливістю поступового зниження мит на такі групи товарів.

«У рамках усіх переговорних процесів українська делегація приділяє особливу увагу доступу вітчизняної аграрної продукції та продукції з високою доданою вартістю на ринки інших країн», ‒ резюмувала торговий представник України.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали