Агромаркет

У Житомирі викладачі та держслужбовці підвищуватимуть кваліфікацію у сфері органічного сільського господарства

У Житомирі викладачі та держслужбовці підвищуватимуть кваліфікацію у сфері органічного сільського господарства

У перспективі Житомирщина може отримати шанс відкрити першу в Україні сертифіковану лабораторію для органічного виробництва. Нещодавно підписано угоду щодо реалізації проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства», який протягом трьох років впроваджуватиметься на базі Житомирського національного агроекологічного університету та ПП «Галекс-Агро». Про це заявив ректор вишу Олег Скидан на конференції, присвячені й органічному виробництву в Україні.

За його словами, проект передбачає підвищення кваліфікації та консультування викладачів українських вищих навчальних закладів і коледжів, а також держслужбовців аграрного сектора України, спеціалістів і керівників у сфері органічного сільського господарства.

Також Олег Скидан  повідомив, що навесні 2016 року 17 навчальних закладів, наукових установ та підприємств екологічного спрямування українського Полісся (Житомирська, Рівненська, Волинська та Чернігівська області) за ініціативи Житомирського агроекологічного університету підписали угоду про створення Поліського екологічного кластера. «У своїй діяльності ми так само приділятимемо значну увагу саме органічному виробництву», ‒ підкреслив він.

За ініціативи та при безпосередній участі університету розроблено і проект доповнення до «Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016–2020 роки», куди включено окремий розділ «Органічне виробництво».

Ректор Житомирського агроекологічного університету  також нагадав, що свого часу  Житомирська область стала першою в Україні, яка на рівні обласної програми підтвердила важливість та необхідність розвитку органічного виробництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!