Агромаркет

У законі про держконтроль у сфері безпечності продуктів харчування та кормів враховано понад 70% побажань бізнесу

У законі про держконтроль у сфері безпечності продуктів харчування та кормів враховано понад 70% побажань бізнесу

У прийнятому Верховною Радою Законі «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин» (№ 0906) враховано понад 70% зауважень та пропозицій представників бізнесу.

Про це заявив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

«Ми розуміємо, що законопроект передбачає додаткові повноваження контролюючого органу, наприклад, у частині здійснення перевірок, і це викликає певні побоювання у суб’єктів господарювання. Однак у тому режимі контролю, в якому ми працювали досі, залишатися не можна, і про це свідчать останні випадки отруєнь та смертей людей», –  наголосив Володимир Лапа.

За його словами, запропонований підхід, з одного боку, забезпечує ефективність держконтролю, а з іншого – створює достатньо лояльні умови для роботи бізнесу.

Володимир Лапа додав, що для повноцінного впровадження системи державного контролю безпечності харчових продуктів в Україні та ефективної реалізації закону № 0906 необхідно ухвалити понад 40 підзаконних актів.

«Сподіваємося, президент підпише ухвалений закон, і ми зможемо відразу ж після його оприлюднення почати роботу над необхідними нормативно-правовими актами. Це дозволить привести українську систему державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів у відповідність до директив та регламентів Європейського Союзу», – наголосив керівник Держпродспоживслужби.
 
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!