Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У світі зросли ціни на основні види продовольчої сировини, за винятком зернових

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ціни на продовольство в світі істотно зросли в листопаді, досягнувши найвищого рівня за останні два роки, що обумовлено підвищенням міжнародних цін на м’ясну продукцію і рослинні олії.

Про це повідомляється на сайті ФАО.

Як зазначається, середнє значення Індексу продовольчих цін ФАО досягло за місяць 177,2 пункту, що на 2,7%, ніж у жовтні, і на 9,5% вище від показника відповідного періоду минулого року.

Зокрема, індекс цін на рослинні олії піднявся в листопаді на 10,4% відсотка, що пов’язано з ростом котирувань на пальмову олію через стійкий загальносвітовий попит на імпорт, зростання споживання на виготовлення біодизельного палива, а також очікувань можливого дефіциту пропозиції в наступному році. Виросла також вартість ріпакової і соєвої олії.

“Індекс цін на цукор з жовтня здріс на 1,8% під впливом прогнозів, що наступного року загальносвітове споживання цукру перевищить виробництво, на яке негативно впливають далекі від ідеальних умови для вирощування в Таїланді, Індії, Франції та США”, – йдеться в повідомленні.

Знизилися лише ціни на зернові на 1,2% через жорстку конкуренцію між провідними експортерами зерна у світі. Також упали ціни на рис, а експортні ціни США на кукурудзу залишилися під знижувальним тиском, на відміну від цін Аргентини і Бразилії, які в цілому зміцнилися.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!