Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У Нюрнберзі стартувала міжнародна виставка органічних продуктів BioFach 2020

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сьогодні, 12 лютого, у Нюрнберзі (Німеччина) розпочала роботу міжнародна виставка органічних продуктів BioFach 2020, повідомляє кореспондент AgroTimes.

На національному павільйоні Organic Ukraine Business Hub Україну представляють 17 компаній - виробники, переробники, трейдери. Крім того, деякі компаніі мають окремі стенди. Всього у виставці беруть участь 37 вітчизняних компаній.

Виставку вже відвідала офіційна українська делегація на чолі з заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговим представником України Тарасом Качкою. Він привітав учасників і зазначив, що органічна Україна вже заявила про себе на міжнародній арені, але нам треба нарощувати асортимент і обсяг експорту, розширювати географію поставок. Він також додав, що держава готова надавати допомогу вітчизняним виробникам у просуванні органічноі продукціі. Для цього, зокрема, в Україні вже працює Офіс з просування експорту.

«Діалог бізнесу і влади потрібен завжди. Таким майданчиком в Украіні є громадська спілка «Органічна Україна», – зазначила президент спілки, організатор національного павільйону Олена Березовська, яка представила офіційній делегації всіх його учасників. – Разом, у синергіі бізнесу і влади, ми здатні ефективніше просувати вітчизняний органічний сектор».

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці:

  • Швейцарської Конфедерації в рамках програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG;
  • Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ);
  • Українському проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!